Flintlåspistol 1700-tal
Vollendet
2017-09-24
465273
| Höchstes Gebot | 7 600 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
FLINTLÅSPISTOL, 1700-talets mitt, pipa med smedstämpel, kaliber 19 mm, stock i valnöt med mässingsbeslag, längd 52 cm