Ragnar Swahn oljemålning
Vollendet
2017-05-15
461601
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
RAGNAR SWAHN (1888-1964): Skärgårdsmotiv, signerad R. Swahn, olja på duk, 50x75 cm