Takarmatur Orrefors
Vollendet
2017-04-30
458297
| Höchstes Gebot | 2 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, troligen Orrefors, 1900-talets första hälft, frostat glas med etsad dekor, bärmstensfärgad, höjd 50, diameter ca 76 cm
Nagg