Alf Wesström oljemålning
Vollendet
2017-04-24
456661
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
ALF WESSTRÖM (1915-1982): Stadsbild Paris, signerad Alf Wesström Paris, olja på duk, 56x48 cm