Takarmatur 1930-tal
Vollendet
2017-04-05
452040
| Höchstes Gebot | 2 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1930-tal, stomme i vitmetall, rund kupa i glas, höjd ca 97 cm
Smärre skador och kantnagg