Arne Isacsson akvarell
Vollendet
2017-02-28
443677
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
ARNE ISACSSON (1917-2010): Landskap -Dalsland, signerad och daterad Arne Isacsson 78, akvarell, 13x17 cm