Golvlampa 1970/80-tal
Vollendet
2017-02-27
443513
| Höchstes Gebot | 2 600 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1970/80-tal, svartlackerad, 2 höj- och sänkbara ljuskällor, höjd 144 cm
Bruksslitage