Stig Olsson oljemålning
Vollendet
2017-02-26
443148
| Höchstes Gebot | 6 600 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
STIG OLSON (1936-2016), "Under vattnet på Ireviken", signerad Stig Olson, olja på pannå, ca 61 x 59,5 cm