Holländsk skola 1800-tal Rotterdams hamn
Vollendet
2017-02-22
442417
| Höchstes Gebot | 12 000 SEK |
| Schätzwert | 15 000 SEK |
HOBBE SMITH (Holland, 1862-1942), tillskriven, Rotterdams hamn, signerad H Smith, olja på duk, 101x151 cm