Lykta 1800-talets slut
Vollendet
2017-02-17
440859
| Höchstes Gebot | 5 600 SEK |
| Schätzwert | 7 000 SEK |
TAKLYKTA, 1800-talets slut, mässing, för 3 ljus, höjd 64 cm
Lagningar, renoverad