Lasse Persson akryl
Vollendet
2017-02-12
440042
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
LASSE PERSSON (född 1937): "Staplade ting", signerad Lasse Persson, daterad a tergo 1988, akryl på pannå, 75x96 cm