Klassisk sengustaviansk spegel
Vollendet
2017-02-01
436792
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
SPEGEL, sengustaviansk, 1800-talets första del, förgylld, ca 91x40 cm
Slitage, sprickor, lagat krön