Robert Benson akvarell
Vollendet
2017-01-20
434376
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
ROBERT BENSON (född 1939): "Norma Jean", signerad R. Benson och daterad 1994, akvarell, ca 30x14 cm