Spegellampetter C E Berglöf
Vollendet
2017-01-20
434257
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1930-tal, tenn, C E Berglöf Stockholm, höjd 39,5 cm
Smärre bristningar, slitage