Henri Goetz Fransk konst
Vollendet
2017-02-23
434215
| Höchstes Gebot | 7 200 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
HENRI GOETZ, (Frankrike 1909-1989): "Le hauts de Monte Carlo"", signerad Goetz, olja på duk, 54x65 cm