Bord med lådor barockstil
Vollendet
2017-01-01
432030
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BORD, med lådor i sargen, 1900-tal, barockstil, betsad furu, höjd 76, 75x50 cm
Slitage och skador