Ljusstakar Louis Philippe

Ljusstakar Louis Philippe
Ljusstakar Louis Philippe
Ljusstakar Louis Philippe
Ljusstakar Louis Philippe
Ljusstakar Louis Philippe
Ljusstakar Louis Philippe
Ljusstakar Louis Philippe
Ljusstakar Louis Philippe
Ljusstakar Louis Philippe
Ljusstakar Louis Philippe

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1830-tal, Louis Philippe, Frankrike, brons, brännförgyllda, höjd 28 cm

Möjligen omförgyllda

430981

2016-12-25