Ringar 18 k guld
Vollendet
2016-12-25
430847
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
RINGAR, 3 st., 18 k guld, med stenar varav en med 3 smådiamanter, 1900-talets första hälft, ringstorlekar 17,5 samt 19,5 mm, vikt ca 6,5 g
Stenar med repor