Karmstolar engelsk stil
Vollendet
2016-12-21
429960
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR, 4 st., 1900-talets mitt, engelsk stil, massiv mahogny, klädd i randig klädsel, sitthöjd ca 48 cm
Ytskador