Klubbat för:
16 000 SEK
20 000 SEK
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): "Revir för Smith´s Tukanskata", signerad och daterad K A Pehrson -68, olja på duk, ca 60x80 cm
426335
2016-12-05