Dockskåpsmöbler
Klubbat för:
1 600 SEK
1 000 SEK
DOCKSKÅPSTILLBEHÖR, 1900-1970-tal, bl.a Gemla dockskåpsmöbler, diverse möbler och tillbehör, soffor, skrivbord, säng, barnservisdelar bl.a Rörstrand, mm, olika skalor, 2 skadade dockor medföljer, i 2 lådor
Diverse skador
424207
2016-11-27