Skulptur Bertill Vallien
Vollendet
2016-11-26
423968
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
BERTIL VALLIEN, skulptur, glas, Kosta Boda, delvis frostat block med innefattade blåa figurer, signerad Kosta Boda B. Vallien 99520 höjd ca 17,5 cm (exkl sockel)
Längst ner på trappan med smärre nagg