Chiffonjé sengustaviansk
Vollendet
2016-11-22
423029
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
CHIFFONJÉ, omkring 1800, sengustaviansk, fanérad i mahogny med stenskiva, höjd ca 125, 108x53 cm
Lås saknas, mindre skador, smärre slitage, renoverad, kompletterad