Golvlampa två ljuspunkter
Vollendet
2016-11-11
420771
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, mässing, två lampor, reglerbara, höjd 127 cm
Slitage, liten buckla