Figurin orientalisk
Vollendet
2016-11-12
419556
| Höchstes Gebot | 700 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
FIGURIN, brons, orientalisk, förgylld dekor, höjd ca 37 cm
Slitage