Stig Lindberg väggrelief
Valmis
2016-11-07
419300
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
STIG LINDBERG, relief, komposition med kvinna och man, Gustavsberg, signerad Stig L, a tergo stämplad Gustavsberg, keramik, 33x31 cm