Byrå Louis XV
Vollendet
2016-10-29
416308
| Höchstes Gebot | 8 400 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
BYRÅ, 1700-tal, Louis XV, profilerad stenskiva, fanérad i flera träslag, förgyllda beslag, höjd ca 87, 63x43 cm
Renoverad, kompletterad, smärre ytskador, senare skiva, lås saknas