Sekretär
Vollendet
2016-10-27
415891
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SEKRETÄR, rokokostil, 1900-talets andra hälft, fanér i valnöt samt dekorativa beslag i mässing, höjd ca 103 samt 91 x 43 cm.
Smärre slitage, nyckel saknas.