Skåp 1700-tal
Vollendet
2016-10-06
411080
| Höchstes Gebot | 9 400 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
SKÅP, 1700-tal, furu, betsat, draghandtag och nyckelskyltar i mässing, delvis inrett med lådor höjd ca 197, 131x45 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre skador