Byrå gulddekor
Vollendet
2016-10-05
410903
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets mitt, 3 lådor, draghandtag i mässing, svartmålad, dekor av guldbård, höjd ca 70, 82x42 cm, nyckel finns
Renoverad, kompletterad, slitage