Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
BYRÅ, funkis, 1900-talets första hälft, 3 lådor, beslag i bakelit och krom, höjd ca 68, djup ca 40, längd ca 80 cm, senare bemålad, nyckel finns
Slitage, repor
405935
2016-09-17