Ludvig Lubbe Nordström blandteknik
Vollendet
2016-09-13
404406
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
LUDVIG "Lubbe" NORDSTRÖM (1882-1942): Motiv från Örnsköldsvik, signerad och daterad Ludvig Nordström -39, blandteknik, ca 25x31 cm