Karolina Henke
Vollendet
2016-09-02
402573
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 25 000 SEK |
KAROLINA HENKE, "Ballerina", fotografi, signerad a tergo , numrerad 3/3, 2013, 90x140 cm