Blandat planschparti
Vollendet
2016-09-05
402394
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
PLANSCHER, BLANDAT, mest 1700/1800-tal, bl.a. Leonetti, Risurrezione, Inferno, Hogarth, Uncle Tom´s cabin, Hilding Linnqvist, mm, mått ca 77x62 cm men varierande
Skador och vissa defekter