Sekretär teak 1950-tal
Vollendet
2016-08-30
401777
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SEKRETÄR, teak, 1950-tal, rullklaff med bakomvarande skrivinredning, utdragbar skrivskiva, höjd 96, 90x45 cm
Visst slitage