Klubbat för:
24 000 SEK
25 000 SEK
LJUSKRONA, rokokostil, 1900-tal, för 10 ljus, stomme i mässing behängd med olikslipade prismor, stavverk med rosetter, elektrifierad, höjd 125, diameter 85 cm
Enstaka nagg
401546
2016-09-06