Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil

Klubbat för:

24 000 SEK

25 000 SEK

LJUSKRONA, rokokostil, 1900-tal, för 10 ljus, stomme i mässing behängd med olikslipade prismor, stavverk med rosetter, elektrifierad, höjd 125, diameter 85 cm

Enstaka nagg

401546

2016-09-06