Ring 18 k guld
Vollendet
2016-08-27
401156
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
RING, 18 k guld, röd sten, empire, otydliga stämplar, troligen 1826, ringstorlek ca 20 mm, vikt ca 3,8 g
Sten med omfattande slitage