Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
FOLKDRÄKT, 5 dlr., Dalarna, Dala Floda, 1900-talets första hälft, bestående av: klänning, jacka, blus, hätta samt väska
Skador, slitage
400387
2016-08-21