Ljusstakar brons
Vollendet
2016-08-20
400204
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, brons, senempirestil, 1900-tal, höjd ca 22 cm
Slitage