Matskedar och teskedar silver
Vollendet
2016-08-05
398290
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 1 800 SEK |
MATSKEDAR, 7 st., TESKEDAR, 3 st., silver, fiolskaft, delvis 1700-tal, vikt ca 400 g
slitage