Trädgårdssoffa gjutjärn
Vollendet
2016-08-04
398094
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn,1900-talets andra hälft, dekor av växtslingor, sits och rygg av grönmålade träribbor, längd ca 122, sitthöjd 36 cm
Ytskador, delvis korroderad, ostadig