Hörnskåp allmoge 1800-tal
Vollendet
2016-07-28
397369
| Höchstes Gebot | 5 800 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
HÖRNSKÅP, 1800-tal, allmoge, betsad furu, skåpsdörrar med räfflade romber, höjd ca 198, 94x66 cm
Slitage