Vas Kina
Vollendet
2016-07-17
395942
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av drake bland växtslingor, höjd ca 35 cm
Mynningsnagg, gammal lampmontering