Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
BÄGARE, 2 st, silver, Jonas Berg (1751-1788) Stockholm troligen 1756, oidentiferade stämpel 1700-tal, höjd 8-9 cm, vikt ca 103 g
Slitage, bucklor
395029
2016-07-09