Madeleine Pyk oljemålning
Vollendet
2016-06-25
392827
| Höchstes Gebot | 7 800 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Komposition med katter, signerad och daterad M Pyk, olja på duk, ca 45 x 34 cm