Brickbord
Vollendet
2016-06-24
392508
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BRICKBORD, 1940-tal, fällbara ben, björk, höjd 55, 40x75 cm
Bruksslitage