Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
GUSTAF MAGNUSSON (1890-1957): Violin och piano, signerad och daterad Gust. Magnusson 1915, a tergo stämplad "År 1917 / Öfverståthållarämbetet / godkänt för utlottning", ca 56x55 cm
Yskada
391612
2016-06-19