Fåtölj
Vollendet
2016-06-07
389302
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1950-tal, armstöd och ben i alm, sitthöjd 34, rygghöjd 96 cm
slitage