Ester Kjerner oljemålning
Vollendet
2016-06-07
389250
| Höchstes Gebot | 6 000 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
ESTER KJERNER (1873-1952): Stilleben med blommor, signerad och daterad E Kjerner 1943, olja på pannå, ca 41 x 33 cm