Joan Miro litografi
Vollendet
2016-05-23
385373
| Höchstes Gebot | 14 000 SEK |
| Schätzwert | 15 000 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): "Constellations", 1959, signerad samt numrerad 82/150, färglitografi, litteratur: Mourlot 192
Lätt gulnad